Послуги
Ультразвукова чистка обличчя

ультразвукова чистка обличчя

Технологія ультразвукового чищення лиця грунтується на використанні ультразвуку, який безболісно позбавляє шкіру від відмерлих клітин.
Процедура здійснюється за допомогою спеціальної лопатки, вібруючої в ультразвуковому режимі. Попередньо шкіру розпарюють в міні-сауні і наносять на неї або тонік (для сухої шкіри), або асептичний розчин (для жирної, проблемної шкіри).
Пілінг займає приблизно 20 хвилин, протягом цього часу відчуваються вібрація і легке тепло. Якщо шкіра чутлива, можливо невелике поколювання. Ультразвуковий метод — процедура абсолютно безпечна, її можна проводити навіть підліткам для ліквідації вікових дефектів шкіри. Також вона рекомендується після інтенсивного загару, коли шкіра обличчя пересихає і починає лущитися.
Чистку обличчя ні в якому разі не можна робити перед відповідальним заходом: на протязі 1-2 днів ваша шкіра буде демонструвати всі відтінки рожевого, незважаючи на заспокійливі маски. Необхідно також пам'ятати, що навіть у такої процедури, як чищення особи існують свої протипоказання: гнійничкові захворювання шкіри (фурункули), екзема, герпес, важка форма гіпертонічної хвороби, бронхіальна астма, епілепсія. Якщо ж протипоказань немає, то фахівець — косметолог підбере той вид чищення, який буде найбільш результативним саме для Вас.
І гладка і здорова шкіра вже буде не мрією, а предметом гордості.