Ультразвукова чистка обличчя Тернопіль
Послуги
Ультразвукова чистка обличчя

ультразвукова чистка обличчя

Технологія ультразвукового чищення лиця грунтується на використанні ультразвуку, який безболісно позбавляє шкіру від відмерлих клітин.
Процедура здійснюється за допомогою спеціальної лопатки, вібруючої в ультразвуковому режимі. Попередньо шкіру розпарюють в міні-сауні і наносять на неї або тонік (для сухої шкіри), або асептичний розчин (для жирної, проблемної шкіри).
Пілінг займає приблизно 20 хвилин, протягом цього часу відчуваються вібрація і легке тепло. Якщо шкіра чутлива, можливо невелике поколювання. Ультразвуковий метод — процедура абсолютно безпечна, її можна проводити навіть підліткам для ліквідації вікових дефектів шкіри. Також вона рекомендується після інтенсивного загару, коли шкіра обличчя пересихає і починає лущитися.
Чистку обличчя ні в якому разі не можна робити перед відповідальним заходом: на протязі 1-2 днів ваша шкіра буде демонструвати всі відтінки рожевого, незважаючи на заспокійливі маски. Необхідно також пам'ятати, що навіть у такої процедури, як чищення особи існують свої протипоказання: гнійничкові захворювання шкіри (фурункули), екзема, герпес, важка форма гіпертонічної хвороби, бронхіальна астма, епілепсія. Якщо ж протипоказань немає, то фахівець — косметолог підбере той вид чищення, який буде найбільш результативним саме для Вас.
І гладка і здорова шкіра вже буде не мрією, а предметом гордості.