Послуги
Парафінотерапія

парафінотерапія

По своїй дії холодний крем-парафін аналогічний гарячого парафіну, от тільки термічний вплив у нього відсутня. В цьому випадку використовується лише тепло самого тіла. Це дозволяє його використовувати в тих випадках, коли є протипоказання до використання гарячого парафіну. Також, при використанні холодного парафіну, слід зазначити Асептичність момент. Ви не занурює руки в один і той же парафін, а отримуєте свою порцію відразу на шкіру. В холодному парафіні міститься набагато більше ефірних масел, його структре щільніше і, відповідно, косметичний вплив триває набагато довше і ефективніше. До складу крему-парафіну іспанської компанії Beauty Image входять натуральні рослинні масла і екстракт паростків пшениці. Він сприятливо впливають на суху кутикулу, робить шкіру ніжною і бархатистою. 

Холодна парафінотерапія дозволяє підвищити еластичність шкіри, попередити утворення тріщин, зволожити і пом'якшити шкіру, а екстракт паростків пшениці і натуральні рослинні масла, які входять до складу холодного парафіну допоможуть захистити нігті від сухості і ламкості. 

Єдиним протипоказанням є тільки індивідуальна непереносимість складових холодного крему-парафіну. 

Показання до парафінотерапії. 
Максимально ефективна парафінотерапія для відновлення пересохлої, виснаженій і лупиться шкіри рук. Парафінотерапія для ніг пом'якшить грубу і суху шкіру. Ця зволожуюча процедура позбавить Вас від мікротріщин, поліпшить кровообіг, і зніме втому і набряклість ступнів. Завдяки натуральним добавкам парафінотерапія для нігтів зміцнює їх структуру. 

Результат парафінотерапії. 
Результат парафінотерапії Вас здивує, хоча він і закономірний - шкіра стала зволоженою, пружною і шовковистою, тріщинки менш помітні, а їх краї пом'якшені, токсини виведені. Парафінотерапія особливо актуальна в зимовий період-вона зігріє і освіжить шкіру. Цю процедуру заслужено можна назвати експрес-відновленням шкіри рук і ніг. Мало яка процедура дає такий же негайний ефект.