Послуги




Мезотерапія

мезотерапія

Хочете позбутися від зморшок, акне, целюліту і зайвої ваги? Якщо не боїтеся уколів - немає проблем! Мезотерапія - ще не хірургія, але вже не косметологія. Ніякого скальпеля не потрібно, а ефект вражає. Одним з найефективніших способів профілактики старіння косметологи всього світу давно визнали мезотерапію. Чим заслужив таку славу і всенародну любов цей метод? Тим, що дозволяє доставляти активні речовини лікарських або біологічно активних препаратів (вітаміни, нуклеїнові та амінокислоти, мінерали, органопрепарати) в дерму і гіподерму. Так глибоко, як відомо, не проникає жоден засіб, що наноситься на шкіру. Легкий укол найтоншою голочкою, і в глибоких шарах шкіри заробили механізми клітинного метаболізму і регенерації тканин - запустився процес омолодження. До речі, велика популярність мезотерапії пояснюється ще й тим, що її «коктейлі» абсолютно фізіологічні - нетоксичний склад сприяє очищенню організму, а також покращує його загальний стан. Не дивно, що у деяких пацієнтів після процедури проходять головні болі і піднімається настрій. У чому суть процедури? Мезотерапевтичні уколи - це внутрішньошкірні мікроін'єкції (малими дозами, наприклад, обсяг ін'єкції в область обличчя становить 1-5 мл) на дуже маленьку глибину (від 1,5 до 5 мм). Залежно від проблеми вам будуть або вводити препарат в певні точки, або обколювати всю зону або її окрему ділянку.

З чим бореться мезотерапія? 
- профілактика і лікування старіння шкіри; 
- целюліт; 
- акне; 
- жирна, пориста шкіра; 
- купероз (судинна сітка); 
- надлишкові жирові відкладення 
- всі види рубців; 
-алопеція (облисіння); 
- підготовка та реабілітація після хірургічних операцій, хімічного пілінгу, лазерної шліфовки шкіри.


Як мезотерапія омолоджує шкіру обличчя? 

Ін'єкції вітамінів і антиоксидантів, «коктейлі» з колагену, гіалуронової кислоти і ряду інших зміцнювальних і зволожуючих компонентів зв'язують молекули води і утримують їх в шкірі, забезпечуючи глибокий зволожуючий ефект, стимулюють синтез колагену і еластину, і тим самим: 

- розгладжують дрібні зморшки; 
- покращують колір обличчя; 
- забирають пігментацію; 
- підвищують еластичність і пружність шкіри; 
- зменшують друге підборіддя; 
- усувають темні кола під очима. 

Якщо пацієнта турбує купероз, фахівець підбере препарати, які зміцнять стінки капілярів і поліпшать кровообіг. Завдяки цьому судинна сітка на обличчі або повністю зникне, або значно зменшиться.